Hizmette 10+ Yıl ve binlerce müşteri memnuniyeti... | %100 doğru kaynak | %100 memnuniyet | %100 mezuniyet | 0.332 350 23 47
0.541 350 23 42
Lütfen Bölümünüzü Seçin
AÖF SINAVLARINDA 3 YANLIŞ BİR DOĞRUYU GÖTÜRMEZ AMA,
ÇIKMIŞ SORULARA ÇALIŞMAMAK, ÇOK DOĞRUYU GÖTÜRÜR!
AÖF'de yıllardır değişmeyen tek gerçek: ÇIKMIŞ SORULAR TEKRAR ÇIKAR!
Test yöntemiyle yapılan tüm sınavlara hazırlanırken, öğrenciler eski sınav sorularını çözerek soru tarzları hakkında bilgi sahibi olmakta, alıştırma yaparak daha fazla deneyim kazanmaktadırlar.
Aynı sorunun tekrar çıkma ihtimalinin hiç olmadığı sınavlarda bile öğrenciler için "bakılmadan geçilmeyen" bir kaynak olan "çıkmış sınav soruları" AÖF öğrencileri için çok daha büyük bir önem taşıyor.
Çünkü geçmiş yıllar gösteriyor ki; AÖF sınavlarında soruların büyük çoğunluğu çıkmış sorulardan oluşuyor. Bu oranın kredili sisteme geçişiyle birlikte azaldığı bir gerçek olsa da, sizler için kredili sistem öncesine ait, dönemlik sistem sorularını daha fazla soru görebilmeniz amacıyla kitapçık haline getirdik.
Kredili sistemde de, önümüzdeki her yıl çıkmış soru sayısının giderek artması kaçınılmaz.
Bu yüzden öğrencilere tavsiyemiz; çıkmış sorulara çalışın, aynısının ya da bir benzerinin çıkması durumuna hazırlıklı olun.
Kredili sistemin yanında AÖF dönemlik sistemde çıkmış tüm sorulara da çalışabilirsiniz...
Ders Özeti: AÖF Ders Kitaplarının çıkmış sorular ve çıkma ihtimali olan sorular paralelinde yorumlanarak, okunup, tekrarlı anlatımlardan arındırılmış, 25-60 sayfadan oluşan kitapçıklardır.
Ders özetleri, dersinize ait tüm üniteleri kapsar. Böylece ders özeti ile arasınav, dönemsonu ve tek ders sınavlarına tek kaynak ile çalışabilirsiniz.

Lütfen Okuyun...
Derslerin yanında yer alan "Arasınav", "Dönemsonu" ve "Tekders" seçimleri KREDİLİ SİSTEM ÇIKMIŞ SORULARINI içermektedir. Sizler için daha fazla soru görebilmeniz açısından YILLIK SİSTEM SORULARINI da sisteme ekledik. Yıllık sistem kredili sistemden önce AÖF'nin sınav sistemidir. Sorular kredili sisteme kadar olan yılları içerir. Şayet güncel soruları sipariş vermek istiyorsanız kredili sistem sorularını tercih etmeniz faydanıza olacaktır...

AÖF Çıkmış Sorular (Anadolu Ünv.) AÖF Çıkmış Sorular (Atatürk Ünv.) AÖF Ders Özetleri AÖF Deneme Sınavları AÖF Ders Kitapları Açık Lise Çıkmış Sorular
İletişim Bilgileri Firmamız Hakkında Sipariş ve Kargo Takibi Mesafeli Satış Sözleşmesi Garanti ve İade Şartları Gizlilik Sözleşmesi Ödeme ve Teslimat