Hizmette 10+ Yıl ve binlerce müşteri memnuniyeti... 0.332 350 23 47
0.541 350 23 42
AÖF Çıkmış Soru Satın Almanın avantajı
Neden AÖF Çıkmış Soru satın alıyoruz, avantajları nedir, neden ücretli olarak satılıyor?

Bilindiği gibi Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi çıkmış soruları yayınlamaktadır. Ancak burada öğrenciler oturum olarak kitapçıkları ve sorularını görüntüleyebiliyorlar. Cevap anahtarlarını ise, kitapçıktaki dersin kodunu ders listesinden bulup, daha sonra tüm cevap anahtarının bulunduğu sayfada arayıp bularak işaretleme yapmak zorunda kalıyorlar.

Şöyle ki, bir öğrencinin 7 adet dersi var ise ve her dersinin 3 yıllık geçmiş soruları var ise, öğrenci 7 adet dersin oturum kitaplarını ayrı ayrı bulacak, daha sonra çıkmış sorularını kitapçık içerisinden bulacak, ayrıca hazırlanmış cevap anahtarı tablosundan o yılın çıkmış sorularının cevap anahtarını bulacak ve işaretleme yapacaktır. Her dersi ayrı ayrı yapmak zorunda olduğu gibi, tüm bu eziyetler neticesinde sadece 1 yıllık Arasınav, Final yada Bütünleme/Tek ders soru ve cevaplarına erişmiş olacaktır. Bahsedilen işlemi her üç sınav türü ve 3 yıl için yapacağı varsayılırsa; 7 x 3 x 3 = 63 kez tekrarlanması gerekmektedir. Bu eziyetlere öğrenci katlansa dahi, bunları bir arada tutabilecek düzen çalışması yaptırması ve bunları basılı hale getirmesi ek külfet ve maliyet olacaktır.

Bu nedenle, biz sizler için eziyetsiz hale getirdiğimiz bu kitapçıklarda, her dersin arasınav, final ve bütünleme/tek ders kitapçıklarını ayrıştırdık, ayrıca çıkan tüm soruları ve cevap anahtarlarını da içerisinde düzenli ve sıralı bir şekilde ekledik.

Çıkmış sorulara para verilir mi? diyorsanız, yapılacak işlemleri sizler için açıkladık. Tüm eziyete katlansanız dahi netice itibariyle bir düzenletme ve baskı maliyetiniz yine de olacaktır.

Bunun yerine bizim sizler için, otomasyon dahilinde hazırlamış olduğumuz çıkmış soru kitapçıklarını 1,5 TL gibi bir ücret karşılığında, vakit kaybetmeden kapınıza kadar gönderiyoruz.

Tüm AÖF öğrencilerine sınavlarda başarılar dileriz.

AÖF Ücretsiz Ders Özeti Paylaşımları
1
ATA AÖF - KURTARMA ARAÇLARI EĞİTMİ 1. ÜNİTE DERS ÖZETİ
2
ATA AÖF - AFETLERDE RİSK VE KRİZ YÖNETİMİ 1. ÜNİTE DERS ÖZETİ
3
ATA AÖF -MESLEK HASTALIKLARI 1. ÜNİTE DERS ÖZETİ
4
ATA AÖF - BİREYLERLE SOSYAL HİZMET 1. ÜNİTE DERS ÖZETİ
5
ATA AÖF - ETİKETLEME VE İŞARETLEME 1. ÜNİTE DERS ÖZETİ
6
ATA AÖF - YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ 1. ÜNİTE DERS ÖZETİ
# TÜM ÖZETLERİ LİSTELE
Siz de hemen Ders Özeti sipariş verin, derslerinize kolayca çalışarak mezun olun.

Anadolu Üniversitesi Özet

Atatürk Üniversitesi Özet

Etiketler: ata aöf - ata aöf çıkmış sorular - ata aöf ders özeti - burhan kankaya - burhan kankaya ders özeti


Bu yazı 21.03.2017 tarihinden itibaren 1 kez okundu.
AÖF Çıkmış Sorular (Anadolu Ünv.) AÖF Çıkmış Sorular (Atatürk Ünv.) AÖF Ders Özetleri AÖF Deneme Sınavları AÖF Ders Kitapları Açık Lise Çıkmış Sorular
İletişim Bilgileri Firmamız Hakkında Sipariş ve Kargo Takibi Mesafeli Satış Sözleşmesi Garanti ve İade Şartları Gizlilik Sözleşmesi Ödeme ve Teslimat