Hizmette 10+ Yıl ve binlerce müşteri memnuniyeti... 0.332 350 23 47
0.541 350 23 42
ÇIKMIŞ SORULAR TEKRAR ÇIKAR MI? KARAR SİZİN...
KREDİLİ SİSTEME GEÇİLDİĞİNDEN BU YANA ÇIKMIŞ SORULARIN TEKRAR ÇIKIP ÇIKMADIĞI KONUSUNDAKİ TEREDDÜTLER.

AÖF KREDİLİ SİSTEME GEÇMEDEN ÖNCE ÇIKMIŞ SORULAR ÖĞRENCİLERİN CAN SİMİDİ NİTELİĞİNDEYDİ NEREDEYSE. TÜM ÖĞRENCİLER SADECE ÇIKMIŞ SORULARI ÇALIŞARAK DERSLERİNİ GEÇEBİLİYORLARDI NEREDEYSE. HALBU Kİ DÖNEMLİK SİSTEMDE DE ÇIKMIŞ SORULARIN BAZI DERSLERDEN HİÇ ÇIKMADIĞI SINAVLAR OLDUĞU GİBİ BAZI DERSLERDEN SE TAMAMINA YAKINININ ÇIKTI BİLİNİYOR. AMA KREDİLİ SİSTEMLE BİRLİKTE SINAVLARIN KAPSADIĞI KONULARIN DEĞİŞMESİ YENİ BİR SİSTEME GEÇİLMESİ ÖĞRENCİLERİ ÜMİTSİZLİKE SEVK ETMİŞTİR. ASLINDA GEREKSİZ BİR ÜMİTSİZLİKTİR BU. 

ÇIKMIŞ SORULARIN ÇIKMA ORANI DÖNEMLİK SİSTEMDE NASILSA KREDİLİ SİSTEMDE AYNI ŞEKİLDEDİR. BİR DERSİN KREDİLİ SİSTEM GEÇMİŞİ NE KADAR FAZLA İSE ÇIKMIŞ SORULARIN ÇIKMA ORANIDA AYNI DOĞRULDUTA FAZLADIR. TAMAMEN DERSİN KREDİLİ SİSTEMEDE ESKİ OLMASI SORULARIN HEPSİNİN ESKİ SORULARDAN ÇIKACAĞI ANLAMINADA GELMEMELİDİR. SİZLERE İLAHİYAT BÖLÜMÜNDEN İLK DÖNEM İSLAM TARİHİ DERSİNİN DAHA ÖNCEKİ SINAVLARDA ÇIKMIŞ SORULARININ 2014 GÜZ ARA SINAVINDA NE KADARININ ÇIKTIĞINI PAYLAŞACAĞIZ BUNDAN SONRA Kİ PAYLAŞIMLARIMIZDA HER BÖLÜMDEN SEÇME DERSLER PAYLAŞARAK HANGİ DERSTEN KAÇ SORU ÇIKTIĞINI SİZLERLE PAYLAŞIP DERSLERİNİZİ ÇALIŞIRKEN ÇIKMIŞ SORULARA NE KADAR AĞIRLIK VERMENİZİ KENDİNİZ BELİRLEYEBİLİRSİNİZ. ÇIKMIŞ SORULARIN BİREBİR ÇIKMASININ YANINDA SORUMLU OLDUĞUNUZ ÜNİTELERDEN HANGİ KONUDAN NASIL SORULAR GELDİĞİNİ SORULARIN BİR BİRİNE NE KADAR PARALEL OLDUĞUNU ÇIKMIŞ SORULARI İNCELEDİĞİNİZ ZAMAN SİZDE GÖRECEKSİNİZ.

SONUÇTA SORULARI HAZIRLAYAN KURUM BİR DERSTEN BİNLERCE SORU HAZIRLAMA ŞANSI YOK. BİR DERSTEN SORULA BİLECEK SORU SAYISI BELLİDİR. 

ÇIKMIŞ SORULARIN YANINDA AÖF FAKÜLTESİNİN VERMİŞ OLDUĞU KİTAPLARIN KONU ANLATIMLARININ SONUNDA KONUYLA ALAKALI TESTLERİN SİZİN İÇİN NE KADAR YARARLI OLDUĞUNU ÇIKMIŞ SORULARI KONTROL EDİNCE ANLAYACAKSINIZ.

RESMİ İNCELEYEREK AÖF ÇIKMIŞ SORULARIN AÖF ÖĞRENCİLERİ İÇİN NE KADAR YARARLI VE GEREKLİ BİR KAYNAK OLDUĞUNU FARK EDECEKSİNİZ.

SINAVLARDA BAŞARILAR DİLERİZ.

WWW.AOFKREDILI.NET

AÖF Ücretsiz Ders Özeti Paylaşımları
1
ATA AÖF - KURTARMA ARAÇLARI EĞİTMİ 1. ÜNİTE DERS ÖZETİ
2
ATA AÖF - AFETLERDE RİSK VE KRİZ YÖNETİMİ 1. ÜNİTE DERS ÖZETİ
3
ATA AÖF -MESLEK HASTALIKLARI 1. ÜNİTE DERS ÖZETİ
4
ATA AÖF - BİREYLERLE SOSYAL HİZMET 1. ÜNİTE DERS ÖZETİ
5
ATA AÖF - ETİKETLEME VE İŞARETLEME 1. ÜNİTE DERS ÖZETİ
6
ATA AÖF - YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ 1. ÜNİTE DERS ÖZETİ
# TÜM ÖZETLERİ LİSTELE
Siz de hemen Ders Özeti sipariş verin, derslerinize kolayca çalışarak mezun olun.

Anadolu Üniversitesi Özet

Atatürk Üniversitesi Özet

Etiketler: ata aöf - ata aöf çıkmış sorular - ata aöf ders özeti - burhan kankaya - burhan kankaya ders özeti


Bu yazı 21.03.2017 tarihinden itibaren 1 kez okundu.
AÖF Çıkmış Sorular (Anadolu Ünv.) AÖF Çıkmış Sorular (Atatürk Ünv.) AÖF Ders Özetleri AÖF Deneme Sınavları AÖF Ders Kitapları Açık Lise Çıkmış Sorular
İletişim Bilgileri Firmamız Hakkında Sipariş ve Kargo Takibi Mesafeli Satış Sözleşmesi Garanti ve İade Şartları Gizlilik Sözleşmesi Ödeme ve Teslimat