Hizmette 10+ Yıl ve binlerce müşteri memnuniyeti... 0.332 350 23 47
0.541 350 23 42
Lütfen Bölümünüzü Seçin

Ders kitaplarını A4 kağıda 2 sayfa 1 sayfaya gelecek ve yandan zımbalı şekilde 8 TL'ye,
A4 boyutunda (gerçek boyut) 18 TL'ye sipariş verebilirsiniz.
DİKKAT: Değerlendirme soruları kitaplardaki ünite sonlarında yer alan sorulardır. Kitap siparişi verdiğinizde kitap içerisinde bu sorular mevcuttur. Ayrıca hepsinin bir arada olmasını istemeniz halinde kitap ile birlikte değerlendirme sorularını da sipariş verebilirsiniz.
Lütfen Okuyun...
DERS KİTAPLARI bulunan siparişlerinizde baskı süreci uzayacağından, siparişiniz 2 (iki) iş günü içerisinde kargoya verilir.
Ders kitabı bulunup ders özeti olmayan kaynaklarda, yeni müfredata uygun GÜNCELLEME yapılmaktadır. Ders özeti yayınlanma süresi ile ilgili 0541 350 2342 numaralı telefondan bilgi edinebilirsiniz.


LİSANS TAMAMLAMA ÖĞRENCİLERİ..!

Derslerinize ait kaynakların ders özetleri tarafımızdan hazırlatılmıştır. Herhangi bir kaynaktan kopya değildir. Bölümünüzün yeni açılmış olmasına rağmen sistemde derslere ilişkin soru ve kitap kaynağının bulunma nedeni, bu derslerin diğer bölümler ile ortak ders özelliği taşıyor olmasıdır. Ortak dersler haricinde bölümünüze ait özellikle meslek derslerinin kaynakları, ilk defa bu dersi sizlerin işleyecek olması nedeniyle temin edilememektedir.

AÖF Çıkmış Sorular (Anadolu Ünv.) AÖF Çıkmış Sorular (Atatürk Ünv.) AÖF Ders Özetleri AÖF Deneme Sınavları AÖF Ders Kitapları Açık Lise Çıkmış Sorular
İletişim Bilgileri Firmamız Hakkında Sipariş ve Kargo Takibi Mesafeli Satış Sözleşmesi Garanti ve İade Şartları Gizlilik Sözleşmesi Ödeme ve Teslimat